Добавки към храната .info - каталог за здравословни продукти и хранителни добавки

Каталог за здравословни храни

Намерени са общо 56 продукта с думата "оксид"

Снимка на продукта Описание Фирма

Витамини и минерали

, ОНЛАЙН АПТЕКА

АБО ФАРМА-ЦИНК-БИОТИН, ZINK + BIOTIN, КАПСУЛИ Х 30

5,91 лв.добави 
АБО ФАРМА-ЦИНК-БИОТИН, ZINK + BIOTIN, КАПСУЛИ Х 30 в кошницата

АБО ФАРМА-ЦИНК-БИОТИН, ZINK + BIOTIN, КАПСУЛИ Х 30Състав: Соево олио, цинкглюконат, биотин, желатин, глицерин, емулгатор: соев лецитин, оцветители: железен оксид и титандиоксид.Съдържание в 1 капсула: Цинк глюконат - 81,3 mg (11.67 mg чист цинк); Биотин - 0,1 mg; Калории - 9.54 kJ (2.31 kcal); Въглехидрати – 0.00 mg; Белтък - 100.30 mg; Мазнини - 198.60 mg; Етанол - 0.00 mg; Мулти хидрокарбонатни алкохоли - 48.60 mg; Органични киселини - 0.00 mgПредназначение: Цинкът е минерал, който играе важна роля при метаболизма. Недостатъчното количество на цинк в организма може да доведе до косопад, кожни проблеми, чупливост на ноктите и умора, влошаване на зрението, трудно зарастване на костни фрактури. При мъжете недостигът на цинк влияе на функцията на простата и нейното уголемяване. Биотинът е известен като витамин В7 или витамин Н. Той участва във въглехидратната обмяна - за получаване на енергия и в мастната - за синтез на мастни киселини. Биотинът е задължителен и за синтеза на витамин С.Начин на употреба: По една капсула дневно преди хранене с много течност.Внимание: Да не се превишава препоръчителната дневна доза. Да не се използва като заместител на разнообразното хранене. Не са установени странични ефекти. Не се препоръчва при бременни и кърмачки. Не съдържа консерванти!Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца.Производител: АBO Pharma Gmbh

други продукти с име: АБО ФАРМА-ЦИНК-БИОТИН, ZINK + BIOTIN, КАПСУЛИ Х 30

ОНЛАЙН АПТЕКА
, ОНЛАЙН АПТЕКА

Алайв мултивитамин 1g

21,32 лв.добави 
Алайв мултивитамин 1g в кошницата

Алайв мултивитамин 1g30 таблетиХранителна добавка.Съдържание (в 1 табл.): дн.дозаВитамин А 1500 mcg 1500 mcg(като 33% (495 mcg) ретинил палмитат и 67% (1005 mcg)Бета-каротин, в които се съдържат: (бета-каротин – 1002.5mcg;гама-каротин – 1,09 mcg; транс бета-каротин – 1.06mcg;бета-зеа каротин – 0,35 mcg)Витамин С (като L-аскорбинова киселина) 333 mg 333 mgВитамин D (като ергокалциферол) 3.33 mcg 3.33 mcgВитамин Е (като d-алфа токоферил суксинат) 45 mg 45 mgВитамин К (като фитоменадион) 26.67 mcg 26.67mcgТиамин (като тиамин мононитрат) 8.33mg 8.33 mgРибофлавин (Витамин В2) 8.33 mg 8.33 mgНиацин (като никотинамид) 41.67 mg 41.67 mgВитамин В6 (като пиридоксин HС пиридоксал 5-фосфат) 10 mg 10 mgФолиева киселина 133.33 mcg 133.33mcgВитамин В12 (като цианокобаламин) 50 mcg 50 mcgБиотин (като D- биотин) 100 mcg 100 mcgПантотениева киселина (като d-калциев пантотенат) 41.67 mg 41.67 mgКалций (като цитрат/карбонат) 83.33 mg 83.33 mgЖелязо 6 mg 6 mgЙод (от тихоокеански келп) 50 mcg 50 mcgМагнезий (като цитрат/оксид) 41.67 mg 41.67 mgЦинк (като амино-киселинен хелат) 5 mg 5 mgСелен (като селен монометионин) 23.33 mcg 23.33mcgМед 670 mcg 670 mcgМанган (като амино-киселинен хелат) 1.33 mg 1.33 mgХром - III 40 mcg 40 mcgМолибден - VI 25 mcg 25 mcgКалий 16.67 mg 16.67 mgСмес от зелени храни Спирулина 166.67 mg 166.67mgв която се съдържат: Спирулина (микроводорасли),Люцерна (лист, стебло), Зелен ечемик, Глухарче (лист),Зелена пшеница, Маточина (лист), Лимонова трева,Коприва (лист), Магарешки трън (стебло, лист, цвят),Хлорела (едноклетъчни микроводорасли), Живовляк(лист), Синьо-зелени Водорасли (микроводорасли),Кориандър (лист).Аминокиселини: 75 mg 75 mg(от Спирулина, Цинк ААС, Хлорела, Синьо-зелениВодорасли, Борова ААС) – (Глутамин, Аспарагин, Левцин,Аланин, Аргинин, Лизин, Треонин, Валин, Глицин,Изолевцин, Серин, Пролин, Фенилаланин, Тирозин,Хистидин, Метионин, Триптофан, Цистеин)Смес от градински зеленчуци: 33.33 mg 33.33 mgекстракти от: Магданоз, Къдраво зеле, Спанак,Пшеничен зародиш, Брюкселско зеле, Аспержи, Броколи,Карфиол, Цвекло, Моркови, Цветно зеле, Чесън.Смес от плодове: 33.33 mg 33.33 mgекстракти от: Слива, Червена боровинка,Черна боровинка, Ягода, Къпина, Боровинка,Череша, Кайсия, Папая, Портокал, Грозде, Ананас.Смес от гъби: 33.33 mg 33.33 mgКордицепс, Рейши, Шийтаке, Хиратаке, Майтаке,Ямабушитаке, Химематсутаке, Каваратаке, Чага,Зу Линг, Агарикон, Месима.Смес от храносмилателни ензими: 33.33 mg 33.33 mgКонцентрирана ензимна формула:Протеаза I, Протеаза II, Пептизим СП, Амилаза,Лактаза, Инвертаза, Липаза, Целулаза,Алфа-Галактосидаза, Бетаин HCI, Бромелин от ананас,Папаин от папая.Омега мастни киселини: 33.33 mg 33.33 mgЛенено семе (студено пресовано); Слънчогледово семе (студено пресовано), осигуряващи: Алфа-линоленова киселина, Олеинова киселина, Линолова киселина, Палмитинова киселина, Стеаринова киселина, Бехенова киселина, Гадолинова киселина, Палмито-Олеинова киселина, Ейкозанова киселина, Лигноцеринова киселина.Цитрусов биофлавоноиден комплекс 20 mg 20 mg(от лимон, портокал, грейпфрут, клей и мандарина)Сибирски женшен 16.67 mg 16.67 mgИнозитол 16.67 mg 16.67 mgХолин 10 mg 10 mgПара амино-бензоева киселина 8.33 mg 8.33 mgРутин 8.33 mg 8.33 mgРНК (от Спирулина) 4.67 mg 4.67 mgДНК (от Спирулина, Хлорела) 1.33 mg 1.33 mgХлорофил (от Спирулина) 1.33 mg 1.33 mgХесперидин (от цитрусов био-флавонен комплекс) 667 mcg 667 mcgБор(като амино-киселинен челат) 333 mcg 333 mcgЛутеин ( от Невен) 66.67 mcg 66.67 mcgВъглехидрати 330 mg 330 mgКалории 1,76 1,76Други съставки: Вегетарианска модифифицирана целулоза, вегетарианска модифицирана целулозна смола, вегетарианска стеаринова киселина, силициев двуокис, вегетариански магнезиев стеарат, вегетарианска целулоза, хлорофил.Приложение: Осигурява всички необходими витамини и минерали за подхранване на организма.Забележка: Да не се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Да не се превишава дневната препоръчителна доза.Дозировка и приложение: За възрастни и деца над 12 год. по 1 таблетка дневно.Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца!Производител: Nature's Way products, Inc, USA

други продукти с име: Алайв мултивитамин 1g

ОНЛАЙН АПТЕКА
, ОНЛАЙН АПТЕКА

АЛАЙВ 1g 30 таблети ВИТАМИНИ

21,58 лв.добави 
АЛАЙВ  1g 30 таблети ВИТАМИНИ в кошницата

АЛАЙВ  1gALIVE30 таблетиХранителна добавка.Съдържание (в 1 табл.):   дн.доза   Витамин А   1500 mcg   1500 mcg  (като 33% (495 mcg) ретинил палмитат и 67% (1005 mcg)     Бета-каротин, в които се съдържат: (бета-каротин – 1002.5mcg;  гама-каротин – 1,09 mcg; транс бета-каротин – 1.06mcg;  бета-зеа каротин – 0,35 mcg)  Витамин С (като L-аскорбинова киселина)    333 mg    333 mg  Витамин D (като ергокалциферол)    3.33 mcg    3.33 mcg  Витамин Е (като d-алфа токоферил суксинат)    45 mg    45 mg  Витамин К (като фитоменадион)   26.67 mcg   26.67mcg  Тиамин (като тиамин мононитрат)    8.33mg    8.33 mg  Рибофлавин (Витамин В2)    8.33 mg    8.33 mg  Ниацин (като никотинамид)   41.67 mg   41.67 mg  Витамин В6 (като пиридоксин HС пиридоксал 5-фосфат)    10 mg    10 mg  Фолиева киселина   133.33 mcg   133.33mcg  Витамин В12 (като цианокобаламин)    50 mcg    50 mcg  Биотин (като D- биотин)    100 mcg    100 mcg  Пантотениева киселина (като d-калциев пантотенат)    41.67 mg   41.67 mg  Калций (като цитрат/карбонат)   83.33 mg   83.33 mg  Желязо   6 mg   6 mg  Йод (от тихоокеански келп)    50 mcg    50 mcg  Магнезий (като цитрат/оксид)   41.67 mg   41.67 mg  Цинк (като амино-киселинен хелат)   5 mg    5 mg  Селен (като селен монометионин)    23.33 mcg   23.33mcg  Мед    670 mcg    670 mcg  Манган (като амино-киселинен хелат)    1.33 mg    1.33 mg  Хром - III    40 mcg    40 mcg  Молибден - VI    25 mcg    25 mcg  Калий   16.67 mg   16.67 mg  Смес от зелени храни Спирулина   166.67 mg   166.67mg  в която се съдържат: Спирулина (микроводорасли),  Люцерна (лист, стебло), Зелен ечемик, Глухарче (лист),  Зелена пшеница, Маточина (лист), Лимонова трева,  Коприва (лист), Магарешки трън (стебло, лист, цвят),  Хлорела (едноклетъчни микроводорасли), Живовляк  (лист), Синьо-зелени Водорасли (микроводорасли),  Кориандър (лист).  Аминокиселини:    75 mg    75 mg  (от Спирулина, Цинк ААС, Хлорела, Синьо-зелени  Водорасли, Борова ААС) – (Глутамин, Аспарагин, Левцин,  Аланин, Аргинин, Лизин, Треонин, Валин, Глицин,  Изолевцин, Серин, Пролин, Фенилаланин, Тирозин,  Хистидин, Метионин, Триптофан, Цистеин)  Смес от градински зеленчуци:   33.33 mg   33.33 mg  екстракти от: Магданоз, Къдраво зеле, Спанак,  Пшеничен зародиш, Брюкселско зеле, Аспержи, Броколи,  Карфиол, Цвекло, Моркови, Цветно зеле, Чесън.  Смес от плодове:   33.33 mg   33.33 mg  екстракти от: Слива, Червена боровинка,  Черна боровинка, Ягода, Къпина, Боровинка,  Череша, Кайсия, Папая, Портокал, Грозде, Ананас.  Смес от гъби:   33.33 mg   33.33 mg  Кордицепс, Рейши, Шийтаке, Хиратаке, Майтаке,  Ямабушитаке, Химематсутаке, Каваратаке, Чага,  Зу Линг, Агарикон, Месима.  Смес от храносмилателни ензими:   33.33 mg   33.33 mg  Концентрирана ензимна формула:  Протеаза I, Протеаза II, Пептизим СП, Амилаза,  Лактаза, Инвертаза, Липаза, Целулаза,  Алфа-Галактосидаза, Бетаин HCI, Бромелин от ананас,  Папаин от папая.  Омега мастни киселини:   33.33 mg   33.33 mg  Ленено семе (студено пресовано); Слънчогледово семе (студено пресовано), осигуряващи: Алфа-линоленова киселина, Олеинова киселина, Линолова киселина, Палмитинова киселина, Стеаринова киселина, Бехенова киселина, Гадолинова киселина, Палмито-Олеинова киселина, Ейкозанова киселина, Лигноцеринова киселина.  Цитрусов биофлавоноиден комплекс   20 mg   20 mg  (от лимон, портокал, грейпфрут, клей и мандарина)  Сибирски женшен   16.67 mg   16.67 mg  Инозитол   16.67 mg   16.67 mg  Холин   10 mg   10 mg  Пара амино-бензоева киселина    8.33 mg   8.33 mg  Рутин   8.33 mg   8.33 mg  РНК (от Спирулина)   4.67 mg   4.67 mg  ДНК (от Спирулина, Хлорела)   1.33 mg   1.33 mg  Хлорофил (от Спирулина)   1.33 mg   1.33 mg  Хесперидин (от цитрусов био-флавонен комплекс)   667 mcg   667 mcg  Бор(като амино-киселинен челат)   333 mcg   333 mcg  Лутеин ( от Невен)   66.67 mcg   66.67 mcg  Въглехидрати   330 mg   330 mg  Калории   1,76   1,76 Други съставки: Вегетарианска целулоза, вегетарианска целулозна смола, вегетарианска стеаринова киселина, силициев двуокис, вегетариански магнезиев стеарат, хлорофил.Приложение: Осигурява всички необходими витамини и минерали за подхранване на организма.Забележка: Да не се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Да не се превишава дневната препоръчителна доза.Дозировка и приложение: За възрастни и деца над 12 год. по 1 таблетка дневно.Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца!Годност и партида: Виж опаковката.Производител: Nature's Way products, Inc, USAВносител: Ревита ООДДруги фасовки: НЯМА

други продукти с име: АЛАЙВ 1g 30 таблети ВИТАМИНИ

ОНЛАЙН АПТЕКА

Хранителни добавки за отслабване

, ОНЛАЙН АПТЕКА

КОЛОН С за ОТСЛАБВАНЕ гран. 300 г.

28,22 лв.

КОЛОН СЛИМ гран. 300 г.СЪСТАВ: Бял живовляк на прах, фруктоолизахариди, гуарова гума, фибри от корените на Amotphophallus konjak, калциев карбонат, магнезиев оксид.ПОКАЗАНИЯ: Ефикасно и здравословно отслабване.ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: По 2 пълни лъжички, 2 пъти дневно, 25-30 минути преди или след хранене. След 2 седмици дозата може да се намали на половина.

други продукти с име: КОЛОН С за ОТСЛАБВАНЕ гран. 300 г.

ОНЛАЙН АПТЕКА

костни, ставни

, ОНЛАЙН АПТЕКА

КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg 90 V-капсули КОСТИ

26,67 лв.добави 
КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg 90 V-капсули КОСТИ в кошницата

КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mgCoral Calcium90 V-капсулиХранителна добавка.Съдържание (в 3-V капс.):   дн.доза   Витамин С (като аскорбинова к-на)    30 mg    50 % Витамин D (като ергокалциферол)    5 mcg    50 % Витамин К (като фитонадион тритурат)    20 mcg    25 % Калций (като коралов Калций)    600 mg    60 % Магнезий     (като оксид, коралов Ca, стеарат)    300 mg    75 % Бор (като аминокиселинен хелат)     1,5 mg    Други съставки: Растителна целулоза (капсула), целулоза.Приложение: Корал Калциум осигурява на организма бионаличен калций, както и други витамини и минерали. Намалява риска от остеопороза. Заздравява костната система.Забележка: Да не се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Да не се превишава препоръчителната дневна доза.Дозировка и приложение: По 3 капсули 2 пъти дневно, за предпочитане с храна.Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца!Годност и партида: Виж опаковката.Производител: Nature’s Way products, Inc , USAВносител: Ревита ООДДруги фасовки: Корал Калций 180 V-капсули

други продукти с име: КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg 90 V-капсули КОСТИ

ОНЛАЙН АПТЕКА
, ОНЛАЙН АПТЕКА

КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg ПРОТИВ ОСТЕОПОРОЗА

47,86 лв.добави 
КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg ПРОТИВ ОСТЕОПОРОЗА в кошницата

КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg ПРОТИВ ОСТЕОПОРОЗАCoral Calcium180 V-капсулиХранителна добавка.Съдържание (в 3-V капс.): дн.дозаВитамин С (като аскорбинова к-на)30 mg, 90 mgВитамин D (като ергокалциферол)5 mcg,15 mcgВитамин К (като фитонадион тритурат) 20 mcg, 60 mcgКалций (като коралов Калций) 600 mg, 1800 mgМагнезиев оксид, магн. Стеарат,      коралов Ca 300 mg, 900 mgБор (като аминокиселинен хелат) 1,5 mg, 4,5 mgДруги съставки: Растителна целулоза (капсула), целулоза.Приложение: Корал Калций осигурява на организма бионаличен калций, както и други витамини и минерали. Намалява риска от остеопороза. Заздравява костната система.Забележка: Да не се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Да не се превишава препоръчителната дневна доза.Дозировка и приложение: По 3 капсули 2 пъти дневно, за предпочитане с храна.Съхранение: На хладно и сухо място, недостъпно за деца!Годност и партида: Виж опаковката.Производител: Nature’s Way products, Inc , USA

други продукти с име: КОРАЛ КАЛЦИЙ 805 mg ПРОТИВ ОСТЕОПОРОЗА

ОНЛАЙН АПТЕКА

имуностимулатори

, ОНЛАЙН АПТЕКА

НУРОФЕН СТОПКОЛД - при грип

7,43 лв.добави НУРОФЕН СТОПКОЛД - при грип в кошницата

НУРОФЕН СТОПКОЛД - при грип12 тблеткиNUROFEN StopColdМоля, прочетете внимателно листовката, преди да започнете да ползвате лекарствения продукт. Запазете я, може да пожелаете да я прочетете отново.Какво се съдържа в Нурофен Стопколд?Всяка таблетка съдържа: лекарствените вещества Ibuprofen 200mg и Pseudoephedrine Hydrochloride 30mg.Съдържа и следните помощни вещества: калциев фосфат, микрокристална целулоза, талк, поливинил пиролидон, натриева карбоксиметил целулоза, магнезиев стеарат, хидроксипропилметил целулоза, титаниев диоксид, оцветители (съдържат алуминий и Е110), шеллак, черен железен оксид.Опаковка Нурофен Стопколд съдържа 12 или 24 таблетки.Какъв лекарствен продукт е Нурофен Стопколд таблетки и за какво служи?Нурофен Стопколд съдържа ибупрофен, който принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни лекарствени продукти(НСПВС). НСПВС осигуряват облекчение, като променят отговора на организма към болка, възпаление и висока температура.Псевдоефедринът оказва съдосвиващо действие на кръвоносните съдове и облекчава симптомите при запушен и течащ нос.Нурофен Стопколд е ефективен при течащ или запушен нос и синуси, облекчава болката, главоболието, температурата, както и дискомфорта при болки в гърлото.Нурофен Стопколд се отпуска без лекарско предписание.Прочетете внимателно преди да започнете да взимате Нурофен Стопколд таблетки:Не трябва да приемате Нурофен Стопколд ако:• сте алергични към ацетилсалицилова киселина, ибупрофен или към някоя от съставките на лекарствения продукт• имате астма, алергични обриви или сърбежи, появява се алергична хрема, когато взимате ибупрофен, ацетилсалицилова киселина или подобни на тях лекарствени продукти• имате язва на стомаха или дванадесетопръстника• имате сърдечно заболяване, високо кръвно налягане, увеличение на простатата или повишена функция на щитовидната жлеза.• имате диабет или глаукома.• вашата възраст е под 12 години• сте бременни или кърмите• сте спортисти, поради положителен допинг тестКонсултирайте се с вашия лекар преди да започнете да взимате Нурофен Стопколд ако:• имате астма или сте получавали астматични пристъпи• имате бъбречни, сърдечни или чернодробни проблеми и сте в напреднала възраст.• имате системен лупус еритематозус или друго смесено съединително-тъканно заболяване• редовно приемате други лекарствени продукти, особено ако това са:- лекарствени продукти за разреждане на кръвта (антикоагуланти)- антидепресанти, включително трициклични антидепресанти деконгестанти или потискащи апетита лекарства- лекарства за сърце или високо кръвно налягане, включително и диуретици- други облекчаващи болката лекарства, съдържащи ацетилсалицилова киселина, ибупрофен или други от групата на нестероидните противовъзпалителни лекарствени продукти, вземали сте през последните 14 дни моноаминооксидазни инхибитори метотрексат или литиеви препарати зидовудинИма данни за единични случаи на употреба на НСПВС лекарствени продукти, прилагани продължително и при по-високи дози, които могат да повлияят временно и обратимо възможността за забременяване.Как да взимате Нурофен Стопколд?За възрастни и депа над 12 години: Първоначално се приемат 2 таблетки с вода, след това ако е необходимо се вземат 1 или 2 таблетки на всеки 4 часа, но не повече от 6 таблетки за 24 часа.Не е подходящ за деца под 12 години.Ако симптомите продължат повече от 3 дни и болката и температурата не се повлияват или се появят нови симптоми, консултирайте се с лекар или фармацевт.Докато приемате Нурофен Стопколд таблетки: Ако случайно или умишлено сгрешите и приемете повече таблетки от посочената доза, незабавно се обърнете към личния си лекар или най-близкото лечебно заведение.Нежелани ефекти: Нурофен Стопколд се приема много добре от повечето хора, в отделни случаи Могат да се появат следните странични реакции: стомашно разстройство и болка, гадене, повръщане, стомашна язва, оцветени в черно изпражнения, обриви, сърбеж, астматични пристъпи, затруднено дишане, изпотяване, жажда, мускулна слабост или тремор, безсъние, болка в гърдите или сърцебиене, бъбречни или чернодробни проблеми, главоболие, замайване и смущения в слуха, много рядко затруднения в уринирането, промяна в настроението, безпокойство, лющене на кожата, хематоми и подуване на лицето.Ако се появят някой от тези нежелани реакции или други необичайни симптоми, спрете да приемате лекарствения продукт и незабавно се консултирайте с лекар или фармацевт.Как да се съхранява лекарствения продукт?Да не се използва след датата, посочена на опаковката. Да се съхранява под 25°С.Запомнете: Да се съхранява на място, недостъпно за деца.Как можете да получите повече информация за Нурофен Стопколд таблетки?Листовката дава най-важната информация на пациента за Нурофен Стопколд.Ако имате повече въпроси след прочитането й, попитайте вашия лекар или фармацевт, те ще ви дадат допълнителна информация. Производител: BOOTS

други продукти с име: НУРОФЕН СТОПКОЛД - при грип

ОНЛАЙН АПТЕКА

добавки за деца

, ОНЛАЙН АПТЕКА

HUMANA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр

7,30 лв.добави HUMANA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр в кошницата

HUMANA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300грАдаптирано мляко за захранване на кърмачето от първия ден.Характеристики:   Съдържа всички важни хранителни вещества.   Приема се добре.   Адаптирано е към протеина на майчината кърма.   Не съдържа кристална захар.   Не съдържа глутен.   Съдържа само млечна захар.   Обогатено е с желязо.Приложение: HUMANA 1 адаптирано мляко за захранване на кърмачето съдържа всички хранителни и градивни вещества в отговарящо на нуждите на организма съотношение и може да се дава от първия ден след раждането: - като единствена храна, ако не кърмите. - за дохранване, ако кърмата не стига. Поради сходството си с майчиното мляко можете да предлагате на вашето дете HUMANA 1 адаптирано мляко толкова често и в такова количество, колкото пожелае то.Състав: обезмаслено мляко, деминерализирана суроватка на прах, растителни мазнини, нишесте, малтодекстрин, лактоза, емулгатор соев лецитин, калциев карбонат, калиев хлорид, калциеви соли на ортофосфорни киселини, натриев цитрат, Витамин С, калиев цитрат, магнезиев карбонат, таурин, l-фенилаланин, железен лактат, ниацин, цинков оксид, пантотенова киселина.Производител: Humana

други продукти с име: HUMANA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр

ОНЛАЙН АПТЕКА
, ОНЛАЙН АПТЕКА

HUMANA 3 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр

9,33 лв.добави HUMANA 3 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр в кошницата

HUMANA 3 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300грАдаптирано мляко за последващо и допълнително хранене на кърмачето и малкото дете след 8-ия месец с Банан и Ванилия.Характеристики:   Съдържа всички важни хранителни вещества.   Приема се добре.   Адаптирано е към протеина на майчината кърма.   Не съдържа кристална захар.   Не съдържа глутен.   Съдържа само млечна захар.   Обогатено е с желязо.Приложение: ХУМАНА 3 адаптирано мляко за последващо и продължително хранене на кърмачето и малкото дете е съобразено по своя състав с променените нужди от хранителни и енергйни вещества на кърмачето, което се намира в период на захранване. Може да се дава след навършване на 8-ия месец. Не прилагайте ХУМАНА 3 адаптирано мляко за последващо и продължително хранене на кърмачето и малкото дете като заместител на майчиното мляко преди 8-ия месец, а едва след тази възраст и след консултация с вашия педиатър.ХУМАНА 3 адаптирано мляко за последващо и продължително хранене e: - като допълнение към кърмата; - като заместване на Хумана 2 или всяко друго адаптирано мляко след 8-ия месец; - в рамките на смесеното хранене и след навършване на 1 година на детето.ВНИМАНИЕ! НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТАЗИ ХРАНА ПРИ НЕПОНОСИМОСТ КЪМ КРАВЕТО МЛЯКО!Състав: Обезмаслено мляко, растителни масла, бананово пюре, скорбяла, глюкозен сироп, галакто-олигозахариден сироп, фруктоза, оризово брашно, калциеви соли от ортофосфорни киселини, емулгатор: Соев лецитин, натриев цитрат, калциев карбонат, Витамин С, калиев цитрат, магнезиев карбонат, железен дифосфат, ниацин, цинков оксид, пантотенат, витамин Е, меден сулфат, Витамин А, магнезиев сулфат.Производител: Humana

други продукти с име: HUMANA 3 АДАПТИРАНО МЛЯКО, 300гр

ОНЛАЙН АПТЕКА
, ОНЛАЙН АПТЕКА

HUMANA HA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, ХИПОАЛЕРГЕННО, 300гр

11,94 лв.добави HUMANA HA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, ХИПОАЛЕРГЕННО, 300гр в кошницата

HUMANA HA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, ХИПОАЛЕРГЕННО, 300грХипоалергенно мляко за кърмачета с увеличен риск от алергии. Обогатено с млечни протеини. Приложение: Хумана 1 Хипоалергенно мляко за кърмачета може да се дава от първия ден след раждането и през цялото време, докато бебето се храни от шише, за дохранване (когато майчината кърма е недостатъчна) или като единствена млечна храна (след отбиването). Благодарение на лесносмилаемото нишесте тя е особено здравословна, приятно гъста и много питателна.Състав: лактоза, растителни масла, скорбяла, протеин от суроватка хидролизат глюкозен сироп, малтодекстрин, калциев ортофосфат, емулгатор, калциеви соли на ортофосфорни киселини, калциев карбонат, калиев цитрат, калиев хлорид, магнезиев карбонат, натриев хлорид, витаминен микс (витамин С, витамин Е, ниацин, пантотенова киселина, витамин В2, витамин А, витамин В6, фолиева киселина, витамин К, биотин, витамин D3, витамин В12), холин хидрогентартрат, натриев цитрат, таурин, инозитол, железен лактат, цинков сулфат, L-карнитин, меден сулфат, цинков оксид, калиев йодат, мангансулфат, натриев селенат.Производител: Humana

други продукти с име: HUMANA HA 1 АДАПТИРАНО МЛЯКО, ХИПОАЛЕРГЕННО, 300гр

ОНЛАЙН АПТЕКА
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
або фарма, цинк, биотин, zink, biotin, капсули, 30, метаболизъм, косопад, кожни проблеми, чупливост на ноктите, умора, витамини, минерали, продукт, цена, цени, алайв, мултивитамин, 1g, таблети, хранителна добавка, подхранване на организма, витамин, колон за отслабване, гранули, 300г, отслабване, ефикасно отслабване, здравословно отслабване, корал, калций, 805mg, кости, костна система, заздравяване, организъм, остеопороза, продукт, против остеопороза, заздравяване на костната система, НУРОФЕН, СТОПКОЛД, грип, NUROFEN, StopCold, Stop, Cold, цена, цени, СТИНГ, BOOTS, ибупрофен, нестероидни, противовъзпалителни, болка, възпаление, висока, температура, запушен, течащ, нос, синуси, глав, humana, 1, адаптирано, мляко, 300гр, захранване, кърмачето, първия, ден, хранителни, вещества, майчина, кърма, желязо, HUMANA1, захранване, обезмаслено, организма, раждане, хранителна, добавка, натурален, 3, последващо, допълнително, хранене, малко, дете, 8-ия, месец, банан, ванилия, ha, хипоалергенно, кърмачета, риск, алергии, бебето, дохранване, млечна, отбиването, лесносмилаемо, нишесте, здравословна, питателна, добавк,